Ziraat Bankası Kredi Hesaplama Nasıl Yapılır?

Ziraat Bankası kredi hesaplama aracı ile birlikte aylık ne kadar kredi ödeyebileceğinizi hemen öğrenebilirsiniz. Ziraat Bankası’ndan kredi hesaplama yaparken bankanın güncel faiz oranları ile işlem yapılmaktadır. Ziraat Bankası kredi hesaplama aracı kullanmak istiyorsanız bankanın resmi internet sitesinden, banka şubelerinden, banka müşteri hizmetlerinden ve bizim kendi internet sitemizden bu hesaplamaları kolayca yapabilirsiniz.

Ziraat bankası ülkemizde kamu bankası olarak hizmet veren bankaların başında geliyor. İhtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi, esnaf kredisi ve ipotekli krediler ile birlikte çiftçi kredileri de bu banka tarafından verilmektedir. Kredi almak isteyen kişiler ilk olarak kredi hesaplama nasıl yapılır, bunun araştırmasını yapmaktadırlar.

Ziraat Bankası Kredi Hesaplama

Sizler de eğer Ziraat Bankası üzerinden bir kredi başvurusu yapacak iseniz bankanın belirlediği güncel faiz oranları ile birlikte kredinizi kullanabilirsiniz.

Ziraat Bankası belirlediği faiz oranları ile birlikte en yüksek vadelerle sizin kredi değerlendirmenizi yapar. İhtiyaç kredisi alacak olan müşteriler 36 ay vade, taşıt kredisi alacak olan müşteriler 48 ay vade, konut kredisi başvurusu yapacak olan müşteriler ise 120 ay vadeye kadar kredi kullanabileceklerdir.

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Hesaplama

Nakit ihtiyacımız olduğu zaman bankalar üzerinden ihtiyaç kredisi kullanırız. Ziraat Bankası da ülkemizde kamu bankası olmasından dolayı en çok kredi başvurusu yapılan bankaların başında geliyor. Devlet bankası olmasından dolayı diğer bankalara nazaran daha düşük faiz oranları ile birlikte müşterilerine kredi imkanı sunulmaktadır.

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi hesaplama yapmak istiyorsanız bankanın belirlediği vadeler ile birlikte en fazla 200 bin TL’ye kadar kredi kullanabilirsiniz. 12 ay vade, 24 ay vade ve 36 ay vadeli olarak verilen bu krediler de belirtilen faiz oranı ile birlikte alacağınız vade sayısına göre bölerek kredi kullanacaksınız.

Ziraat Bankası Taşıt Kredisi Hesaplama

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisinde olduğu gibi, taşıt kredilerinde de bir çok müşterinin kredi kampanyası için başvuru yaptıkları bankalardan birisidir. Ziraat Bankası üzerinden taşıt kredisi alacak olan müşteriler 48 ay vadeye kadar bu kredileri kullanabiliyor.  Ziraat Bankası taşıt kredisi almak istiyorsanız,  sıfır kilometre araç alımı veya ikinci el araç alımı yapacaksanız da en fazla 5 yaşında bir araç alımı yaparsanız kredi kullanabilirsiniz.

Kredi başvurularını banka şubelerinden internet bankacılığı üzerinden 444 00 00 numaralı telefon numarasından yapabilirsiniz. Bankaların faiz oranları aylık olarak güncellenmektedir. Güncel faiz oranları ile işlem yapmak için sitemizden ziraat bankası taşıt kredisi hesaplama yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası Konut Kredisi Hesaplama

Ziraat Bankası üzerinden konut kredisi alacak olan müşteriler, kredi tutarını ve kredi türünü seçerek vade sayısına göre kredilerini kullanabilmektedirler. Bankanın Konut Kredisi olarak 5 adet kredi kampanyası vardır.

  • Çalışanın artışı konut kredisi
  • Emeklinin artısı konut kredisi
  • Konut kredisi
  • Konut ürün paketi
  • Sıfır konut kredisi

Özellikle bankanın kendi anlaşmalı olduğu firmalar üzerinden alacağınız sıfır konut kredilerinde daha düşük faiz oranları ile birlikte kredi kullanmanız mümkün olacaktır. Ziraat Bankası konut kredisi hesaplama yapmak için belirtilen faiz oranı ile birlikte 180 ay vadeye kadar kredi kullanabilirsiniz.

ziraat-bankasi-kredi-hesaplama-araci

Ziraat Bankası Kredi Hesaplama Aracı

Ziraat Bankası konut kredisi hesaplama ve Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi hesaplama yapmak için Ziraat Bankası’ın kendi web sitesindeki kredi hesaplama aracını kullanablirsiniz.

Kredi hesaplama aracına ulaşmak için buraya tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.