Biz Kimiz?

kredihesaplar-logo-1

KREDIHESAPLAR.COM, internette kredi araştırması yapan kişiler için her bankanın kredi hesaplama tablosu, kredi başvurusu hakkında bilgilerin yer aldığı A’dan Z’ye kredi rehberidir.

KREDIHESAPLAR.COM, ziyaretçilerine en güncel faiz oranları ve kampanyalara göre avantajlı kredi hesaplama sistemi sunmaktadır. En uygun kredi veren bankalar arasında karşılaştırma yaparak bütçenize uyan krediler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Güvenilir

Uzman kadroya sahip olan KREDIHESAPLAR.COM web alanında SSL Sertifikası sayesinde güvenle sörf yapabilirsiniz. Sitemizde paylaştığınız kişisel bilgileriniz kesinlikle 3. şahıslarla paylaşılmaz. Detaylı “Gizlilik ve Çerez Politikamız“ı okumak isterseniz tıklayınız.

Ekibimiz

KREDIHESAPLAR.COM ailesi sektörde zirveye ulaşmak için var gücüyle çalışmaktadır. Genç, dinamik, alanında uzman ve deneyimli ekibimiz size en iyi hizmeti verebilmek, güncel kredi hesaplama ve tam teşekküllü kredi rehberi olmak için buradadır.

Bize ulaşmak için [email protected] adresini kullanabilirsiniz.

Yasal Uyarı

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Ulaşmış olduğunuz bu site kapsamındaki gerek sözel gerekse de grafik bilgiler ulaşılabilen ilk kaynaklardan iyi niyetle ve doğruluğu, geçerliliği, etkinliği velhasıl her ne şekil ve surette olursa olsun herhangi bir karar dayanak oluşturması hususunda herhangi bir teminat, garanti oluşturmadan yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla toplanmıştır. “Kredihesaplar.com” sitesi her an hiçbir şekil ve surette ön ihbara ve/veya ihtara gerek kalmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir ve/veya ortadan kaldırabilir.

Genel anlamda bilgi vermek amacıyla hazırlanmış olan işbu site kapsamı bilgiler hiçbir şekil ve surette “kredihesaplar.com” sitesi herhangi bir taahhüdünü tazammun etmediğinden, bu bilgilere istinaden her türlü özel ve/veya tüzel kişiler tarafından alınacak kararlar, varılacak sonuçlar ve oluşabilecek her türlü riskler bizatihi bu kişilere ait olacaktır. Hiçbir şekil ve surette ve her ne nam altında olursa olsun, her türlü gerçek ve/veya tüzel kişinin gerek doğrudan gerek dolayısı ile uğrayacağı maddi ve/veya manevi zararı, kâr mahrumiyeti, velhasıl her ne nam altında olursa olsun uğrayabileceği zararlardan hiçbir şekil ve surette “kredihesaplar.com” sitesi sorumlu tutulamayacaktır.